CircularsNews
April 2016

Teşekkürler

Yüz rakamının herkesin hayatında önemli bir yeri vardır. Her nedense, bir yüz almak, yüze ulaşmak veya yüzde yüzü elde edebilmek için bir çaba gösterir dururuz. Okul’da her öğrenci yüz almak için uğraşır, Dünya’da yüz metreyi kim en hızlı koşacak diye sporseverler televizyon karşısında günlerce merakla bekler, arabaların ekonomik performansı yüz kilometrede ne kadar yakıt yaktıkları ile ölçülür ve daha niceleri. Yüz, bir çoğumuz için ulaşılması güç bir hedef, bazılarımız için de bir rüyadır.

İşte, MarineDeal ekibi bu sayıda bu ulaşılması güç hedefe ulaşmayı başardığını hepimize ispat etmiş durumda. Başta Yeşim Kardeşimiz olmak üzere tüm ekibini bu başarılarından dolayı kutluyorum.

Basın- Yayın sektörü, kendi içinde son derece rekabetçi, zor ve acımasız bir sektördür, buna ek olarak bir de Denizcilik gibi nev-i şahsına münhasır ve ekonomik olarak tarihin en zor günler geçiren bir sektörün sözcülüğünü yapmak görevinizi bir kat daha zorlaştırmaktadır. Ama Marine Deal ekibi tüm bu zorluklarla; sevgi, dayanışma, profesyonellik ve iyi niyet prensipleri içinde mücadele ettiler ve bizlere bu gazetenin yüzüncü sayısını okuma keyfini bağışladılar. Sizleri candan kutluyor ve bizlere her ay bu keyfi yaşattığınız için teşekkürlerimi sunuyorum. Hep birlikte daha nice yüzüncü sayıları yaşayıp, yazabilmek ve okuyabilmek dileğiyle…