CircularsNews
January 2017

Vitmar Sigorta, Omni Sigorta bünyesine katıldı / Deniz Haber Ajansı

2011 yılından beri deniz sigortaları alanında hizmet veren Vitmar Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş., faaliyetlerine Omni Sigorta çatısı altında devam edecek.

Kurulduğu günden beri denizcilik ve sigorta şirketlerinin sorunlarına verimli ve nitelikli çözümler oluşturan, deniz sigortaları alanında istikrarlı bir büyüme ile hizmet sağlayan Omni, 2017'ye yeni bir atılımla adım attı.

Müşterilerine uluslararası standartlarda birinci sınıf hizmet sunan Omni, Vitmar ekibini de bünyesine katarak deniz sigortaları konusunda dünyanın ileri gelen brokerleri arasında olma iddiasını bir adım daha öteye taşıdı.

Omni Genel Müdürü Gürhan Kulle, konuya ilişkin yaptığı açıklamada uluslararası arenada etkin bir oyuncu olma hedeflerinin altını çizdi. Gürhan Kulle, 'Türkiye'nin lider kuruluşu ve en tecrübeli ekibine sahip olan Omni, Vitmar ekibini de bünyesine katarak deniz sigortaları konusunda dünyanın ileri gelen brokerleri arasında olma iddiasını da pekiştirmiştir.' dedi.

Vitmar A.Ş. yetkilisi Tansel Tokgöz ise Omni'nin yurtdışı piyasalarındaki tecrübelerinden, P&I kulüpleri ve denizcilik sigorta merkezleri ile olan yakın ilişkisinden ve yaptırım gücünden  yararlanmak amacını taşıdıklarını belirtti. Tansal Tokgöz ayrıca Türkiye genelinde temsil ettikleri müşterilerin de bu ilişki ve tecrübeden faydalanmaları adına bu kararı aldıklarını söyledi.

Haberin aslı için: http://www.denizhaber.com.tr/vitmar-sigorta-omni-sigorta-bunyesine-katildi-haber-72410.htm